POLICISTA / POLICISTKA / Policisté

FirmaMINISTERSTVO VNITRA
ÚvazekJiný typ úvazku
Mzdaod 25 720 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

A16 z:9/9/2021 a:14/12/2023
Ředitelství služby cizinecké policie Mobilní jednotka cizinecké police Oddělení mobilní jednotky Ostrava, se sídlem ve Vyšních Lhotách, přijme na volné pracovní pozice nové kolegyně a kolegy. Nabízíme zaměstnání ve služebním poměru příslušníka Policie ČR dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů.
Pracovní náplň nabízených volných míst:
- ochrana vnitřní i vnější schengenské hranice
- hraniční kontrola osob
- práce v oblasti nelegální migrace
- udržování veřejného pořádku
- práce s moderní technikou
- plnění závazků ČR v souvislosti s ochranou hranic
- podpora ostatních útvarů Policie ČR.

Požadujeme:

- úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- čistý rejstřík trestů
- časová flexibilita
- fyzická, zdravotní a osobní způsobilost
- občan ČR starší 18 let.

Nabízíme:

- během ZOP: 21 420 Kč + 5000 Kč
- po ukončení ZOP: 25 360 + 8500 Kč
- 6 týdnů dovolené
- 3. TT a 4.TT
- příspěvek na penzijní připojištění
- moderní výzbroj a výstroj
- náborový příspěvek 75.000,- Kč
- možnost jazykového vzdělávání
- možnost vyslání do zahraničních misí
- příspěvek na dovolenou
- po 15 letech služby možnost 14denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku.
Kontakt: npor. Mgr. Tomáš Klega, vedoucí oddělení, tel. 731 677 838, 604 826 257, e-mail [email protected] NA UVEDENOU E-MAILOVOU ADRESU ZASÍLEJTE VÁŠ ŽIVOTOPIS.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Frýdek-Místek, Česko
mzda, plat (hrubý):od 25 720 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:Jiný typ úvazku
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: náborový příspěvek

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MINISTERSTVO VNITRA, IČ: 00007064
počet volných pracovních míst:9
datum zveřejnění nabídky práce:14. 12. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Npor. Mgr. Tomáš Klega
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ministerstvo vnitra u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 25 720 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: náborový příspěvek, ; Pracovní úvazek: jiný typ úvazku ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Frýdek-Místek, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.